Lautakunnat 2021-

KOKEMÄEN SOSIALIDEMOKRAATIT LAUTAKUNNAT

Tarkastuslautakunta

Jorma Haapanen, p. 0400531437, jorma.haapanen46(at)gmail.com

varajäsen

Marja Torkkeli, p. 0405430921, marja.a.torkkeli(at)gmail.com

Sivistys – ja hyvinvointilautakunta

Sanna Kuhlman/puheenjohtaja, p. 0504369525, sanna.kuhlman(at)kokemaki.fi

Varajäsen

Hanna Savolainen, p. 0405878667, hanna.savolainen(at)kokemaki.fi

Pauli Perttula, p. 0445467927, pauli.perttula(at)kokemaki.fi

Varajäsen

Tia-Maaria Kukkonen, p. 0453487572, tiamaaria.pietila(at)gmail.com

Janne Savolainen, p. 0447012380, janne.savolainen(at)kokemaki.fi

Varajäsen

Tapani Syrjänen, p. 0405808454, syrjanen.kalle(at)gmail.com

Elinvoimalautakunta

Aapo Kivenmaa, p. 0407359068, aapo.kivenmaa(at)kokemaki.fi

Varajäsen:

Tommi Härkönen, p. 0405023048, tommi.harkonen(at)kokemaki.fi

Hanna Savolainen, p. 0405878667, hanna.savolainen(at)kokemaki.fi

Varajäsen

Sanna Kuhlman, p. 0504369525, sanna.kuhlman(at)kokemaki.fi

Tekninen ja ympäristölautakunta

Tommi Härkönen, p. 0405023048, tommi.harkonen(at)kokemaki.fi

Varajäsen

Jaakko Torkkeli, p. 0509189955, jaakkotorkkeli0205(at)gmail.com

Tuula Niemi, p. 0405473581, tuula.niemi(at)hotmail.com

Varajäsen

Tia-Maaria Kukkonen, p. 0453487572, tiamaaria.pietila(at)gmail.com

Keskusvaalilautakunta:

Jäsen Marja Torkkeli, p. 0405430921, marja.a.torkkeli@gmail.com

Varajäsen Taimi Valtanen, p. 0407335386, taimi.valtanen@kokemaki.fi

8. varajäsen Yrjö Ruohonen, p. 0405803761, yrjo.ruohonen@kokemaki.fi

Käräjäoikeuden lautamies

Tommi Härkönen, p. 0405023048, tommi.harkonen(at)kokemaki.fi

Kiinteistötoimitusten uskotut miehet

Tapani Syrjänen
p.0405808454, syrjanen.kalle(at)gmail.com
Marja Torkkeli
p.0405430921, marja.a.torkkeli(at)gmail.com

Lounais-Suomen poliisien neuvottelukunta

Hanna Savolainen, p. 0405878667, hanna.savolainen(at)kokemaki.fi

Sairaanhoitopiirin valtuusto

Hannu Nevala, p. 0405321515, hane57nh(at)gmail.com

Joukkoliikennejaosto

Varajäsen Jorma Haapanen, p. 0400531437, jorma.haapanen46(at)gmail.com

Kokemäen Lämpö hallitus

Vesa Mäkinen varapj.
p.0405529501 vesa.makinen(at)maanrak-makinen.inet.fi

Kokemäen Vesihuolto hallitus

Harri Kivenmaa
p. 0400590680  harri.kivenmaa(at)gmail.com

Varajäsen Marjatta Sutinen
p. 0408250217 marjatta.sutinen(at)kokemaki.fi

Kokemäen Teollisuuskylä hallitus

Aapo Kivenmaa pj.
p.0407359068 aapo.kivenmaa(at)gmail.com

Varajäsen Vesa Mäkinen
p.0405529501 vesa.makinen(at)maanrak-makinen.inet.fi

Kiinteistö Oy Teljän Talot, Kiinteistö Oy Hakatienkartano

Janne Savolainen, pj, p. 0447012380 janne.savolainen(at)kokemaki.fi

Varajäsen

Vesa Mäkinen
p.0405529501 vesa.makinen(at)maanrak-makinen.inet.fi

Maakuntahallitus

Harri Kivenmaa
p.0400590680 harri.kivenmaa(at)gmail.com

SATAEDU yhtymähallitus

Ari Prinkkala
p. 0405084225   ari.prinkkala(at)kokemaki.fi

Keski-Satakunnan sosiaali ja terveydenhuollon (Kessote) kuntayhtymävaltuusto

Sanna Kuhlman, p.0504369525 sanna.kuhlman(at)kokemaki.fi

Varajäsen

Hanna Savolainen, p. p. 0405878667, hanna.savolainen(at)kokemaki.fi