Lautakunnat

Lautakunnat
KOKEMÄEN SOSIALIDEMOKRAATIT LAUTAKUNNAT Tarkastuslautakunta Hannu Nevala pj. p.0405321515 hane57nh(at)gmail.com Varajäsen Taimi Valtanen p.0407335386 taimi.valtanen(at)gmail.com Perusturvalautakunta Juhani Merikallio puheenjohtaja p. 0400770740 allankallio571(at)gmail.com Varajäsen Juhani Mäkiranta p. 0442959865 juhani.makiranta(at)luukku.com Kari Laine p.0405379401 karilaine(at)gmail.com Varajäsen Jorma Haapanen p.0400531437 jormakh(at)suomi24.fi Heidi Seppälä p. 0405547798 h.seppala(at)netti.fi Varajäsen Anita Rinne p. 0503605893 anita.rinne7(at)gmail.com Kasvatus- ja opetuslautakunta Sari Ojala p.0505280855 sari.ojala(at)kokemaki.fi Varajäsen Anne Nänimäinen p.0503367002 anne.nanimainen(at)kokemaki.fi Janne Savolainen p.0505643089 janne.savolainen(at)kokemaki.fi Varajäsen Eetu Moisio p.0442141262 Heidi Seppälä p.0405547798 heidi.seppala(at)kokemaki.fi Varajäsen Piia Santala p.0458446360 piiaa.santala(at)gmail.com Vapaa-aikalautakunta Eetu Moisio vpj. p. 0442141262 Varajäsen Sari Ojala p.0505280855 sari_ojala(at)hotmail.com Piia Santala p.0458446360 piiaa.santala(at)gmail.com Varajäsen Janne Savolainen p.0505643089 ja5454(at)gmail.com Tekninen lautakunta Jorma Haapanen p.0400531437 jormakh(at)suomi24.fi Varajäsen Yrjö Ruohonen p.0405803761 yrjo.ruohonen(at)luukku.com Hanna Juutilainen p.0503815774 hanna74.juutilainen(at)gmail.com Varajäsen Anne-Mari Koivula p.0415056708 anne-mari.koivula(at)kokemaki.fi Juhani Mäkiranta p.0442959865 juhanimakiranta(at)luukku.com Varajäsen Eetu Moisio p.0442141262 Tekninen lautakunta tiejaosto Yrjö Ruohonen vpj. p.0405803761 yrjo.ruohonen(at)luukku.com Varajäsen Jorma Haapanen p.0400531437 jormakh(at)suomi24.fi Ympäristölautakunta Anne Nänimäinen p.0503367002 anne.nanimainen(at)pp1.inet.fi Varajäsen Paula Puronummi p.0500925847 p.puronummi(at)gmail.com Aapo Kivenmaa p.0407359068 aapo.kivenmaa(at)gmail.com Varajäsen Jali Pylkkönen p.0449182966 Käräjäoikeuden lautamies Hannu Nevala p.0405321515 hane57nh(at)gmail.com Kiinteistötoimitusten uskotut miehet Yrjö Ruohonen p.0405803761 yrjo.ruohonen(at)luukku.com Marja Torkkeli p.0405430921 Kokemäen Lämpö hallitus Vesa Mäkinen p.0405529501 vesa.makinen(at)maanrak-makinen.inet.fi Kokemäen Vesihuolto hallitus Marjatta Sutinen p.0408250217 marjatta.sutinen(at)kokemaki.fi Varajäsen Vesa Mäkinen p.0405529501 vesa.makinen(at)maanrak-makinen.inet.fi Kokemäen Teollisuuskylä hallitus Aapo Kivenmaa p.0407359068 aapo.kivenmaa(at)gmail.com Kiinteistö Oy Teljän Talot ,Kiinteistö Oy Hakatienkartano Ari Prinkkala p.0405084225 ari.prinkkal(at)kokemaki.fi Sairaanhoitopiirin valtuusto varajäsen Hannu Nevala p.0405321515 hane57nh(at)gmail.com Keski-Satakunnan terveydenhuolto ky. valtuusto Hannu Nevala p.0405321515 hane57nh(at)gmail.com Varajäsen Heidi Seppälä p.0405547798 h.seppala(at)netti.fi Keski-Satakunnan terveydenhuoltoky. hallitus Paula Puronummi p.0500925847 p.puronummi(at)gmail.com Varajäsen Marjatta Sutinen p.0408250217 marjatta.sutinen(at)kokemaki.fi Satakuntaliitto Maakuntavaltuusto Harri Kivenmaa III varapj. p.0404886144 harri.kivenmaa(at) kokemaki.fi Varajäsen Hannu Nevala p.0405321515 hane57nh(at)gmail.com Sataedu tarkastuslautakunta varapj. Paula Puronummi p.0500925874 p.puronummi(at)gmail.com Porin seudun joukkoliikennelautakunta Paula Puronummi p.0500925874 p.puronummi(at)gmail.com Varajäsen Ari Prinkkala p.0405084225 ari.prinkkala(at)kokemaki.fi

Valtuusto/Hallitus

Valtuusto
KOKEMÄEN SOSIALIDEMOKRAATIT VALTUUSTO, HALLITUS Valtuustöryhmä: Harri Kivenmaa valtuuston pj. p. 0404886144 harri.kivenmaa(at)kokemaki.fi Juhani Merikallio valtuustoryhmän pj. p. 0400770740 allankallio571(at)gmail.com Hannu Nevala valtuustoryhmän varapj. p.0405321515 hane57nh(at)gmail.com Jorma Haapanen p.0400531437 jormakh(at)suomi24.fi Ari Prinkkala p.0405084225 ari.prinkkala(at)kokemaki.fi Paula Puronummi p.0500925847 p.puronummi(at)gmail.com Marjatta Sutinen p.0408250217 marjatta.sutinen(at)kokemaki.fi Kaupunginhallitus: Ari Prinkkala p.0405084225 ari.prinkkal(at)kokemaki.fi Varajäsen Jorma Haapanen p.0400531437 jormakh(at)suomi24.fi Paula Puronummi p. 0500925847 p.puronummi(at)gmail.com Varajäsen Vesa Mäkinen p.0405529501 vesa.makinen(at)maanrak-makinen.inet.fi Marjatta Sutinen varapj. p.0408250217 marjatta.sutinen(at)kokemaki.fi Varajäsen Anne Nänimäinen p.0503367002 anne.nanimainen(at)pp1.inet.fi Kaupunginhallitus henkilöstöjaosto: Ari Prinkkala p.0405084225 ari.prinkkala(at)kokemaki.fi Varajäsen Vesa Mäkinen p.0405529501 vesa.makinen(at)maanrak-makinen.inet.fi

Luottamustoimet

Luottamustoimet